KUP SAUDIJSKE ARABIJE

Ronaldo i Al Nasr izbacili Šehića: Portugalac majstorskim golom kaznio grešku bh. golmana

Ronaldo: Junak Al Nasra. Platforma X

1.5.2024

Fudbaleri Al Nasra pobijedili su Al Kalej u polufinalu Kupa Saudijske Arabije rezultatom 3:1.

Al Nasr je poveo u 17. minuti kada je poigravanje reprezentativca BiH Ibrahima Šehića kaznio majstorskim golom Kristijano Ronaldo (Cristiano)

Potom je tim Al Nasra dobio penal u 37., ali ga je umjesto Ronalda u gol pretvorio Sadio Mane.

Ronaldo je svojim drugim pogotkom povisio na 3:0 u 57., a konačan rezultat postavio je Al Terais u 82. minuti susreta.

Al Nasr će za trofej Kupa Saudijske Arabije igrati protiv Al Hilala koji je jučer bio bolji od Al Itihada rezultatom 2:1.