Rožman pred meč sa Veležom: "Moramo biti bolji i bolje fokusirani"

Simon Rožman. Screenshot/Instagram

R.Kapetanović

26.4.2024

Fudbalski klub Sarajevo će u okviru 29. kola WWin lige Bosne i Hercegovine dočekati ekipu Veleža na stadionu "Koševo".

Meč ove dvije ekipe je planiran za nedjelju, odnosno 28. aprila od 20 sati i 45 minuta na stadionu "Bordo" tima.

Sarajevo u ovaj meč ulazi sa jako dobrom utakmicom iz Mostara protiv Zrinjskog.

Iako je Sarajevo poraženo rezultatom 4:3 u tom meču, izabranici Simona Rožmana su odigrali jako kvalitetno protiv aktuelnog prvaka BiH.

Sa druge strane Velež u Sarajevo dolazi nakon domaće pobjede nad Slogom Meridian rezultatom 1:0.

Povodom utakmice koja slijedi u nedjelju, trener Sarajeva Simon Rožman je održao press konferenciju.

- Slijedi nova utakmica, novi derbi.Uvijek kažem igračima nakon poraza da je najbolji lijek sljedeća pobjeda.

Želimo biti na maksimalnoj razini. Moramo biti bolji i bolje fokusirani. Vjerujem da ekipa može odgovoriti na intenzitet utakmice - rekao je Simon Rožman pred derbi na "Koševu".